نظر کارشناسان در مورد فاسمین . تیپیکو . وسینا و …

  752
  telegram nokhbegan-start
  نظر کارشناسان در مورد فاسمین . تیپیکو . وسینا و ...Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 13Rating:

  با سلام خدمت کاربران عزیز.. توضیحات داده شده در جدول فوق پرسش و پاسخ های انجام شده در روزهای گذشته ی بخش پرسش و پاسخ کاربران حرفه ای تحلیلها است.

  شما میتوانید روزانه سوالات خود را از کارسناسان ما بپرسید ! برای استفاده از این بخش و ارتباط با کارشناسان ما همین جا را کلیک کنید.


  خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  همچنین قرمز یا سبز بودن نمادها ،مربوط به بازه زمانی مد نظر کارشناس است وممکن است نمادی رنگ قرمز داشته باشد و کارشناس مربوطه در کوتاه مدت انتظار افت داشته باشد ولی سهم در بلند مدت صعودی و روبه رشد باشد. یا اینکه نمادی سبز باشد و نظر کارشناس در بلند مدت برای سهم مثیت باشد ولی در کوتاه مدت و چند روزه سهم منفی باشد. پس باید به بازه زمانی مربوط به هر سهم دقت کرد. لطفاً سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ که ویژه اعضای حرفه ای است و کارشناسان هر روز به آنها پاسخ میدهند مطرح نمایید. موفق و پر سود باشید..

   

  21-6 تصویر

  *و برای اعضای حرفه ای :

  از سهم های بالا نماد وسینا از طرف کاربران بیشتر سوال شده بود که من در قسمت « وسینا و الگویی که ممکن است سهم را با ۱۱٪ رشد در یکماه همراه کند.؟ » باتوجه به روند نزولی سهم و نزدیک شدن سهم به حمایت قوی آن مطلب کاملتری تهیه کردم..

  در بخش چدید خرید و فروش های روزانه من ! میخواهیم به طور منظم تر نماد های تحت نظرم برای معامله را با شما به اشتراک بگذاریم.

  هر نمادی که برای خرید تحت نظر قرار میگیرد در جدول مشخص شده با ذکر تاریخ و نمودار مربوط به آن آورده میشود و در زیر جدول توضیحات کامل را برای شما قرار میدهم.

  همچنین میتوانید در بخش بررسی و فروش با روند سهم همراه باشید و چنانچه تغییری در تحلیل به وجود آمد یا به هدف مشخص شده رسید در وضعیت فروش به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.برای مشاهده این بخش کلیلک کنید.

   

  bashgah-banner
  نوشته قبلیوسینا و الگویی که ممکن است سهم را با ۱۱٪ رشد در یکماه همراه کند …؟
  نوشته بعدیموشکافی در مجامع ایران دارو و سفارس
  اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

  1 نظر

  1. وبشهر 320 شمواد 323 وملت 62.7 غالبر 280-245-270
   شپلی136-125-112 جم 965 شپاکسا511 این سبد منه اگر فردا به تمام حد ضرر و حمایت های سایت شما هم عمل کنم و هر کدام15 الی 20 درصد هم رشد کنن به اصل پولم هم نمیرسم تازه اگر 35درصد ضرر اصل سرمایم رو (برج11تا 3امسال)در نظر نگیرم به راستی تحلیل در بازار منفی چه فایده داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  نطر گذاشتن