نفت و گاز پارسیان و دعوت به مجمع …!!

179
telegram nokhbegan-start
نفت و گاز پارسیان و دعوت به مجمع ...!!Reviewed by Khalili on Jan 26Rating:

مجمع عمومی پارسان در تاریخ 18 بهمن 91 در محل مرکز بین المللی همایش های محمدبن زکریای رازی واقع در بزرگراه شهید همت برگزار خواهد شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت در عملکرد سال 91 توانست 1903 ریال را به عنوان عایدی واقعی سال مالی 91 ثبت کند و با آن به مجمع برود. انتظار ما و کارشناسان بیشتر از این بوده است و حتی صحبت هایی از سود 200 تومانی نیز شده بود. به هر حال سود شرکت با این رقم اعلام شد. شرکت طبق نظر هیئت مدیره قصد دارد 95 درصد از این سود را برای سهامداران تقسیم کند. ظاهراً در مجمع قرار است در مورد افزایش سرمایه ی 65 درصدی که از محل آورده ی نقدی است هم تصمیماتی گرفته شود.

این شرکت در پیش بینی سال مالی 92 برای هر سهم مبلغ 2207 ریال عایدی خالص پیش بینی نموده است. از اهداف این سهم 1400 تومان می باشد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن