نماد تحت نظر از گروه بر طرف دار

290
telegram nokhbegan-start
نماد تحت نظر از گروه بر طرف دارReviewed by علی صابریان on Dec 5Rating:

سلام به کاربران حرفه ای تحلیلها امیدوارم حال همه شما خوب باشد

نماد خساپا را تحت نظر داریم این نماد حد ضرر زیر ۲۰۰ تومان دارد .. این سهم  را حوالی 248 می توان در یک گام شناسایی سود کرد و از سهم خارج شد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما سهم در مسیر صعودی میان مدت و بلند مدت اهداف   260  و 275 و 310 را هدف خود قرار داده است . خرید هرچه  نزدیک تر به محدوده حد ضرر ( ۲۰۰ تومان)  صورت گیرد بهتر است

شاد و پرسود باشید

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبررسی خبرهای داغ هفته
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 16 آذر ماه…
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

8 نظرها

نطر گذاشتن