نماد تحت نظر ب…

204
telegram nokhbegan-start
نماد تحت نظر ب...Reviewed by علی صابریان on Sep 22Rating:

سلام به کاربران عزیز سایت تحلیلها

امیدوارم حال همه شما عزیزان خوب باشد


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد بساما را تحت نظر داریم تا از محدوده 265 تومان عبور کند. سپس با حد ضرر زیر 250 تومان به هدف اولیه 415 تومان مد نظر ما برای خرید است .

صبر می کنیم و سهم را تحت نظر داریم تا  از محدوده 265 عبور کند و سپس با هدف 415 تومان وارد سهم شویم . البته ریسک سهم کمی بالاست و زیاد خرید نمی کنیم

البته روش دیگر و بسیار پر ریسک تر سهم خرید در محدوده قیمت فعلی با حد ضرر 215 تومان است که قطعا به دلیل ریسک بالا خودمان این کار را انجام نمی دهیم

 

شاد باشید دوستان

bashgah-banner
نوشته قبلینماد تحت نظر ک…
نوشته بعدیعرضه اولیه یک دارویی …
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

43 نظرها

 1. سلام آقای صابریان … دیدم قبلا 15 روز پیش بساما را در فوق پیشنهاد به خرید داده بودید. الان صف خرید داره و 265 هم رد کرده… اگه تارگتش 415 یا 615 هست پس آیا الانم واسه خرید مناسبه؟ امیدوارم پیش بینیتون برای ولغدر هم مثل این عالی در بیاد… همینطور میشه؟ ممنون- رایان

 2. با سلام
  اینکه یک سهم صرفا از نظر تکنیکال در بخش سبد حرفه ای بررسی میشود آن هم بدون اشاره به نمودار سهم، جای ایراد دارد.
  همچنین خواهشمند است در خصوص چنین پیشنهادهای حرفه ای مختصری توضیحات در خصوص اوضاع سیاسی و اقتصادی بر اینده سهم ارائه دهید.
  با تشکر

  • در بررسی ها باید به نوعی سهم بررسی شود که تمتم کاربران متوجه شوند و از روی آن بتوانند روند آتی را پیش بینی کنند.نمودار خواندن کار کاربر نیست.اگر قرار بود که کاربر خود نمودار خوانی کند که دیگر چرا باید عضو سایت ما می شد ؟ کاربر به این دلیل به سایت مراجعه می کند چون که وقت و اطلاعات کافی برای بررسی روند سهم ندارد.ما هم نمی خواهیم که کاربر را در حجم بالایی از اطلاعات گیج کنیم و مدام برای کاربر دغدغه ذهنی ایجاد شود.سیاست سایت به سادگی و روایی مطالب است تا کاربر با حجم مطلب کم و انتقال مطلب بالا روبرو باشد.

  • در همین پست محدوده منطقی خرید معرفی شد.حالا شما که زودتر خرید داشته اید ریسک بالاتری را متحمل شده اید.اگر سهم وارد مدار صعودی مورد پیش بینی ما شود که سود شما نسبت به دیگران بیشتر خواهد یود.اما اگر نشود حد ضرر دارید ؟
   روند تکنیکال سهم خوب است و احتمالا منفی نمی شود.سهم را نگهداری کنید بهتر است.منتها از این به بعد ریسک خود را بالا نبرید

  • کهرام : سهم باند مقاومتی 240-250 را پیش رو دارد.چنانچه به بالا شکسته شود و بالای آن بماند مقاومت بعدر 270 و هدف سهم احتمالا 315 تومان خواهد بود.

   کسعدی : احتمال رشد سهم به 600 و شاید 700 تومان وجود دارد اما حد ضرر سهم خیلی دور است و بدین جهت ریسک سهم بالاست.ریسک سهم بالای 570 کاهش پیدا می کند.فکر می کنم صبر کنید بعد از اینکه سهم به آنجا رشد کرد خرید کنید بهتر باشد

   کسرام : چنانچه سهم بالای 450 و 435 تومان باقی بماند امکان رشد تا به حوالی 650 تومان وجود دارد.در این مسیر باند مقاومتی 550-570 بسیار مهم است.

نطر گذاشتن