نماد تحت نظر دیگر

273
telegram nokhbegan-start
نماد تحت نظر دیگرReviewed by علی صابریان on Nov 25Rating:

سلام به شما عزیزان و کاربران حرفه ای تحلیلها

نماد شپترو با حد ضرر 1520 تومان به هدف  1830 در گام نخست و سپس 2000 تومان در گام بعدی در حرکت است . خرید هرچه به حد ضرر نزدیکتر باشد ریسک کاهش میابد


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شاد باشید

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینماد تحت نظر
نوشته بعدیاتفاقات گذشته، تصمیمات آینده (4 آذر)….
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

16 نظرها

  1. با سلام خدمت أقاصی شبانکاره:میبخشید سبد سهام من کمی گسترده شده خواستم اگه إمکان داره نظرتان را درباره أین سبد و تک تک سهم ها بدونم (شبندر.شبریز.شتران.شپنا.شراز.شپترو.وصندق.کهمدا.کسرا.کفرا.ولصنم.حکشتی.شاوان.وامید.فارس.پارسان.ودی.حفاری.واتی). بالشکر فراوان .

نطر گذاشتن