نماد تحت نظر- سبد حرفه ای

378
telegram nokhbegan-start
نماد تحت نظر- سبد حرفه ایReviewed by علی صابریان on Jun 29Rating:

سلام به همراهان و عزیزان تحلیلها

امیدوارم حال همه شما خوب باشد


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اولین نماد تحت نظر ما نماد وگردش است ، سهم را هرچه نزدیکتر به 130 خرید داشته باشیم بهتر است و ریسک کار کمتر ، حد ضرر هم 125 تومان است ، سهم عرضه زیادی حوالی 150 تومان خواهد داشت و در صورت عبور نیز مسیر رشد تا 188 نیز هموار خواهد بود . پس برای خرید دو استراتژی خواهیم داشت . خرید هرچه نزدیکتر به 130 و نگه داری تا 188 با حد ضرر گفته شده و یا خرید بالای 151 تومان برای 188 تومان . همچنین سهم در گام های بعدی شاید توانایی دیدن 225 تومان را داشته باشد .

 

شاد باشید

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشاخص فلزات
نوشته بعدینماد تحت نظر – ک….
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

14 نظرها

    • ما همه سوالات را چک می کنیم.نیازی به پرسش در چند پست مختلف نیست.از آنجا که احتمال دادیم پست های دیگر را مطالعه نفرمایید بنده در هر 3 پست که سوال فرمودید پاسخ را درج کردم.لسرما ۲۴۰ و ۲۸۰ تومان اهداف کوتاه مدت دارد.امکان این وجود دارد که سهم تا حوالی ۲۱۰ تومان نزولی شود و پس از آن مجددا رشد سهم از سر گرفته شود.

    • در یک حالت بد بینانه و کوتاه مدت امکان افت سهم به 128 تومان وجود دارد.اما در صورتی که قیمت بتواند بازه 150-155 تومان را با قدرت رد کند اهداف در دسترس هستند.در ضمن در خرید و فروش هیچ گاه به طمع چند تومان حساسیت از خود نشان ندهید.مهم این است که شما سود های بزرگ داشته باشید.چند تومان بالاتر خریدن و یا چند تومان پایین تر از هدف فروختن کسی را فقیر نکرده است ، اما سرمایه های زیادی را از را کد ماندن و یا برگشت قیمت از سقف نجات داده.چند تومان ارزش ریسکی را که در خرید و فروش متحمل می شوید ندارد

  1. سلام و ممنون
    اگه ممکن باشه شب یا اول صبح سیگنال ها رو بذارید تو سایت.این یکی خیلی لب مرزی با بازار بود. من یکی که هم شب و هم صبح چک کردم سیگنالی نبود و با یک ساعت تاخیر سیگنال رو دیدم که نمی دونم فرصت خرید داد یا نه؟

نطر گذاشتن