نماد تحت نظر و…

204
telegram nokhbegan-start
نماد تحت نظر و...Reviewed by علی صابریان on Jul 13Rating:

سلام به اعضای حرفه ای تحلیلها

امیدوارم حال شما خوب باشد


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمادی که تحت نظر داریم نماد وتوسم است ، این سهم را حوالی 175 با حد ضرر 167 به هدف و گام نخست 219 تومان تحت نظر داریم اما سهم در صورت عبور از این گام هدف 245 تومان را در خود می بینید ، محدوده 250 محدوده فوق العاده مقاومتی برای سهم است و در صورت عبور سهم  اعداد بالای 300 را خواهد دید .  فعلا سهم در حال افت و بالای  180 است ، هرچه خریدمان به  175 نزدیکتر باشد به دلیل نزدیکی به حد ضرر ریسک کمتری خواهد داشت

شاد و پرسود باشید

 

 

————————————————————————-

5555555دانلود آخرین نسخه آموزش کار با سبد حرفه ای  (سبد حرفه ای)

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپتروشیمی جم نیز می آید …
نوشته بعدینماد تحت نظر و….
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

4 نظرها

  1. ممنون از پاسخگوییتان.وقتی سیگنال خرید سهمی داده میشود اگر به اون قیمت یا حوالی ان قیمت ک گفته شده نرسد و راه صعودیش را پیش بگیرد, ایا ممکن است دوباره سهم بعد از چند روز رشد به قیمتهای قبلی یا حتی قیمت های مد نظر برگردد یا خیر؟ مثلا وتوسم به اون قیمتهای پیشنهادی نرسید و امروز صف خرید بود.

    • در مورد وتوسم 2 سطح محدوده حمایتی اند.یکی 180 تومان و دیگری 171 تومان.سهم پس از برخورد به 180 تومان صعودی شده است.با توجه به جو بازار بنده فکر می کنم که سهم احتمال دارد که یک رشد کوچکی داشته باشد و مجدد به حوالی 170 تومان بازگشت بزند.البته با توجه به اینکه گروه سرمایه گذاری ها شرایط مناسبی دارند می توانید همین حوالی هم شما در صف قرار بگیرید.نهایتا اگر تا 170 افت کرد یک خرید مجدد انجام دهید و میانگین گیری کنید.

نطر گذاشتن