نماد تحت نظر و

303
telegram nokhbegan-start
نماد تحت نظر وReviewed by علی صابریان on Nov 9Rating:

سلام به کاربران حرفه ای تحلیلها

امیدوارم حال همه شما خوب باشد


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد وملت را در محدوده قیمتی فعلی (92 تومان و هرچه کمتر بهتر)  با حد ضرر 84 تومان به هدف اولیه 105 تومان مد نظر ماست . سهم در گام های بعدی شاید توانایی دیدن ۱۱۵ تومان را نیز داشته باشد

شاد و ‍پر سود باشید

bashgah-banner
نوشته قبلیواکنش بازار نسبت به مذاکرات ایران و گروه 1+5
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 18 آبان ماه…
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

14 نظرها

 1. ممنونم به خاطر معرفی این نماد خوب. بعد از معرفی شما بلافاصله شروع به رشد کرد و صف خرید تشکیل شد.
  گفته می شود که اکنون زمان مناسبی برای ورود به بازار است و خیلی نماد ها اوضاع خوبی دارند. چرا نمادهای بیشتری معرفی نمیکنید؟
  و پیشنهاد می کنم که اندکی هم وضعیت بنیادی نمادهایی که معرفی میکنید را بیان کنید.
  سپاس فراوان

  • شما از سهم زیان نکرده اید.شرکت افزایش سرمایه داده است و شما باید به ازای هر سهم 100 تومان به حساب شرکت واریز کنید.میزان افزایش سرمایه نیز 100 درصد بوده است.یعنی شما هر 100 سهم که قبل از مجمع به قیمت 550 داشته اید الان 100 سهم قابل فروش دارید و 100 حق تقدم.برای حق تقدم هایتان به ازای هر کدام از آنها باید 100 تومان به حساب شرکت واریز کنید و یا در صورت بازگشایی حق تقدم آن را به فروش برسانید.
   اگر فرض بگیریم که شما 100 تومان را به حساب شرکت واریز کرده اید یعنی در مجمع به ازای هر یک سهم 550 تومانی یک 100 تومان واریز کرده اید که می شود650 تومان.حالا پس از ثبت افزایش سرمایه 2 سهم دارید که در حقیقت قیمت تعادلی خرید شما 325 تومان است.
   با این گفته ها شما حدودا 15 درصد در سود هستید

نطر گذاشتن