نماد تحت نظر – ک….

414
telegram nokhbegan-start
نماد تحت نظر - ک....Reviewed by علی صابریان on Jun 29Rating:

سلام مجدد به اعضای حرفه ای

نماد دیگری که تحت نظر ما قرار گرفته است نماد کروی است . با این نماد نیز دو رفتار می توانیم داشته باشیم . خرید در محدوده قیمت فعلی و هرچه نزدیکتر به 230 تومان به دلیل فاصله کم از حد ضرر 220 تومانی مناسب ارزیابی می شود ، . سهم حوالی 257  افزایش عرضه ای خواهد داشت ککه در صورت عبور از این محدوده مسبر به سمت 310 تومان هموار می گردد . اما حالت دوم خرید و حالت کم ریسک تر خرید بالای 263 است که سهم از 257 نیز گذشته باشد . تا سهم را برای اهداف گفته شده تحت نظر داشته باشیم . شاید سهم در گام های بعدی اعدادی مثل 370 را نیز ببیند . میزان خرید می تواند مقداری خرید در شرایط اول و سپس خرید بیشتر با عبور از 262 تومان باشد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

شاد باشید

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینماد تحت نظر- سبد حرفه ای
نوشته بعدیجدول حرفه ای … در حال بروز رسانی
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

2 نظرها

نطر گذاشتن