نماد تحت نظر

284
telegram nokhbegan-start
نماد تحت نظرReviewed by علی صابریان on Nov 25Rating:

سلام به اعضای حرفه ای سایت تحلیلها

امیدوارم حال همه شما خوب باشد


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد تحت نظر ما نماد کگل هست . سهم را تحت نظر داریم تا در صورت عبور از ۱۳۴۵ با حد ضرر 1335 به هدف 1600 اولیه خرید کنیم . البته سهم در گام بعدی توانایی دیدن 1780 تومان را نیز خواهد داشت .

پس به طور خلاصه فعلا سهم صف خرید دارد ما صبر می کنیم تا سهم به حوالی قیمت ۱۳۴۵ تومان برسد احتمالا در این قیمت افزایش عرضه داشته باشیم و فرصت های خرید بیشتری ایجاد گردد بعلاوه اینکه ریسک خرید نیز پایین می آید و سهم از مقاومت خود در این قیمت عبور می کند

 

یک توصیه کوتاه اینکه با توجه به جو مثبت بازار سعی کنید جو زده نشوید و بی دلیل در صف های خرید قرار نگیرید .

شاد باشید

 

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار دوشنبه 04 آذر ماه…
نوشته بعدینماد تحت نظر دیگر
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

12 نظرها

  1. با سلام. ببخشید با توجه به اخبار منفی پیرامون گروههای معدنی در لایحه ی بودجه و با توجه به اینکه قیمت این لحظه ی سهم از حد ضرر گفته شده هم پایین تره، آیا با دید کوتاه مدت همچنان ورود به چنین سهمی رو توصیه میکنید؟ ضمنا حمایت این سهم رو هم در شرایط فعلی بگید. ممنونم از پاسختون

نطر گذاشتن