نماد د… برای 60% سود تحت نظر ما قرار گرفت

330
telegram nokhbegan-start
نماد د... برای 60% سود تحت نظر ما قرار گرفتReviewed by علی صابریان on Feb 21Rating:

سلام به شما کاربران حرفه ای عزیز تحلیلها

نماد دجابر نمادی هست که امروز در نظر می گیریم ،  قیمت امروز سهم 8795 با صف خرید است


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این نماد ارزش بنیادی حدود 1500 تومان دارد . همچنین از لحاظ تکنیکال در یک سناریو به نظر می رسد  که تا حداقل 1440 تومان در میان مدت توان رشد دارد مگر اینکه به زیر 800 تومان رود که سناریو تغییر می کند .

خوب این نماد فعلا با توجه به حمایتی که از آن شده است برگشته و شروع به رشد کرده و صف خرید سنگینی هم دارد با توجه به اینکه هدف ما برای میان مدت است فعلا سهم را در نظر داریم تا بالای 900 تومان قیمت پایانی آن بسته شود سپس خرید کنیم ( زودتر هم می شود ولی ریسک دارد )

همچنین اگر صف تداوم داشت اول وقت باید به صورت آنلاین در سیستم دستور را قرار دهیم تا بتوانیم خرید کنیم .

سهم در کوتاه مدت  همین مقاومت حوالی 880 تا 900 تومان را دارد که امید داریم  از این محدوده گذر کند ،  سپس حوالی 980 تا 990 نیز مقاومت بعدی و مهم سهم در کوتاه مدت است .

استراتژی ما نگهداری و خرید برای میان مدت بلکه بلند مدت است ( استراتژی بزرگان و حرفه ای های بورس ) و نه کوتاه مدت (استراتژی اغلب بازنده های بورس )

در صورت خرید بالای 900 حد ضرر را زیر 900 قرار می دهیم . اگر هم در قیمت های پایین تری وارد شدیم می توانیم حد ضرر سهم را 800 تومان قرار دهیم تا از ضرر و ریسک دور باشیم

من و دیگر همکارانم  با سهم همراه هستیم و بررسی ها و شرایط سهم را پیوسته با شما در سایت در میان می گذاریم

 

شاد باشید

علی صابریان

bashgah-banner
نوشته قبلینظر کارشناسان درمورد شبندر ،وغدیر و شاوان
نوشته بعدیصفحه نخست روزنامه های اقتصادی 3 اسفند
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

6 نظرها

  1. با سلام آقای صابریان این سهم هم اکنون صف خرید داره من خودم از اول وقت دیروز و امروز تو صف نشستم ولی نمیتونم خرید کنم لطفا راهنمایی کنید تو این مواقع که تحلیل تکنیکال اوکی داده برا خرید ولی نمیشه خرید کرد پس این سیگنال چه ارزشی میتونه داشته باشه؟

نطر گذاشتن