نماد های تحت نظر فردا

886
telegram nokhbegan-start
نماد های تحت نظر فرداReviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 9Rating:

در این بخش قصد داریم روزانه نماد هایی که تحت نظر کارشناسان قرار میگیرند و موقعیت های مناسبی برای خرید دارند را به شما معرفی کنیم.

تحت نظر 1


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد فلوله

فلوله در تایم روزانه پس از واگرایی در قیمت های 200 تومان به دلیل اینکه نتوانست رشد بیشتری را در کارنامه ثبت کند شروع به اصلاح قیمتی کرده است.تحت کانالی که برای سهم رسم گردیده است و با استفاده از حرکات هارمونیک انتظار برای رشد تقاضا و گرفتن نوسان در حوالی 170 تومان منطقی به نظر می رسد.هدف این حرکت را می توان 190 تعریف نمود.

فلوله تصویر پیشنهاد های خرید

تحت نظر 2

نماد خودرو

با توجه به نزدیک شدن قیمت به قیمت های تاریخی در حوالی 220-230 تومان، انتظار برای رشد از ناحیه ای که در شکل با خط صورتی رنگ مشخص شده است،منطقیست.

همانطور که می بینید به استناد الگوی AB=CD انتظار داریم در قیمت های مذکور سهم رشد نماید.

نکته ای که در بازار در خصوص خودرو وجود دارد این بوده که اخیرا در اثر اجرای پروسه ی افزایش سرمایه،تعدادی سهم روانه ی بازار شده است که فشار فروش را بیشتر کرده و خواهد کرد.

با این تفاسیر می توان از حمایت مذکور جهت تحرکات قیمتی استفاده کرده و حمایت قرمز رنگ در حوالی 215 را حد ضرر انتخاب کرد.

در اسیلاتور پیش رو در این قیمت ها و پایین تر خریداران خوبی ظاهر شده اند.

از نظر زمانی برای سهم انتظار داریم در حدود یک ماه دیگر شاهد بازگشت قیمتی باشیم.

 

خودرو تصویر پیشنهاد های خرید

 

در بخش خرید های روزانه هر نمادی که برای خرید تحت نظر قرار میگیرد در جدول مشخص شده با ذکر تاریخ و نمودار مربوط به آن آورده میشود و در زیر جدول توضیحات کامل را برای شما قرار میدهم. همچنین میتوانید در بخش بررسی و فروش با روند سهم همراه باشید و چنانچه تغییری در تحلیل به وجود آمد یا به هدف مشخص شده رسید در وضعیت فروش به شما اطلاع رسانی خواهم کرد.

موفق باشید

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن