عملکرد کارشناسان سایت تحلیلها

410
telegram nokhbegan-start
عملکرد کارشناسان سایت تحلیلهاReviewed by مدیر سایت on Aug 3Rating:

سلام به کاربران عزیز سایت تحلیلها

امروز میخواهیم نمونه هایی از عملکرد کارشناسان سایت تحلیلها در ماه گذشته را به شما نشان دهیم که دقیقا طبق تحلیل آنان جلو رفته و به هدف پیش بینی شده رسیده.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

۱) ایران خودرو که تحلیل آن در تاریخ ۸ تیر ماه بر روی سایت قرار گرفت، براساس پیش بینی انجام شده محدوده ۲۲۰ حمایت معتبر سهم بود و هدف آن بعد از حمایت در این محدوده ۲۹۰ تعیین شد. طبق انتظار و پیش بینی انجام شده، قیمت در تاریخ ۲۹ تیر به مرز ۲۹۵ رسید. (بر روی عکس کلیلک کنید)

تصویر

۲) نماد ورنا که با شناسایی الگوی هارمونیک در آن، در تاریخ ۴ تیر پیش بینی شد که محدوده ۱۰۳ حمایت میشود و هدف ۱۳۰ برایش پیش بینی شد و طبق انتظار در کمتر از یک ماه به بالا تر از هدف خود رسید و بازدهی ۳۰ درصدی را نسیب ما کرد.(بر روی عکس کلیلک کنید)

تصویر

۳) همراه اول در تاریخ ۳ تیر تحلیل شد و انتظار میرفت که از کف کانال مورد حمایت قرار گیرد.

طبق انتظار سهم در قیمت ۲۷۴۰۰ ریال که کف کانال بود مورد حمایت قرار گرفت و تا ۳۲۵۰۰ رشد کرد.(بر روی عکس کلیلک کنید)

تصویر

 تعرفه تخفیفی سایت تحلیلها به مناسبت ماه رمضان( ۵۰٪ تخفیف) فقط ۴ روز دیگر باقی است.

برای عضو شدن در بخش حرفه ای سایت تحلیلها بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ramazan-off تصویر
bashgah-banner

10 نظرها

  1. البته جهت اطلاع عرض کنم خدمت شما که منظورم از تایید کرد وبشهر این نیست که شما ضمانت سهم بنده را انجام دهید، بلکه خواستم نظر مساعد شما نسبت به خریدی که خواهم داشت به عنوان یه دلگرمی برام باشه که در انتخابم اشتباه نکرده باشم، موفق باشید.

  2. سلام باتوجه به معاملات امروز وبشهر هنوز نظر به خرید سهم وجود دارد ، اگر از نظر شما تایید میشود بنده فردا خرید خواهم کرد، ممنون میشوم که راهنمایی کنید یا سهم مناسبتری را معرفی نمایید، با سپاس فراوان .

نطر گذاشتن