نوسانات مثبت در این فلزی…

248
telegram nokhbegan-start
نوسانات مثبت در این فلزی...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 20Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

عرض ادب خدمت دوستان بر بام بازاری؛

معمولا عادت بر این شده که در پایان مطالب بر بام بازار،سهم هایی که احساس خوبی نسبت به آنها داریم به عنوان پیشنهاد بررسی و تحت نظارت معرفی می شود.یکی از دوستان کاربر درخواست نمودار فولاد خوزستان را داشتند که بر آن شدیم تا نیم نگاهی به این سهم داشته باشیم.

نمودار تحت نکات ذیل به شرح زیر خواهد بود:

1- جنس سهم فرسایشیست و این به دلیل ایمنی ان است.فخوز را به علت شفافیت به عنوان بنیادی ترین سهم گروه صنعت می شناسند.لذا سهم معمولا به عنوان دید های کلان نگه داری می شود.

2- در این نمودار سیگنال خرید ارائه نخواهیم داد.تنها به نوسان مثبت به دلایل روانی و زمانی اشاره خواهم کرد.

3- طبق تحلیل ،کانالیزه ی سهم در روند صعودی انتظار فشار تقاضا برای آن می رود.در نگاه زمانی این انتظار از 18 نوامبر شکل گرفته است.

4- سهم در اشل میانی به طور همزمان دارای واگرایی مخفی مثبت و منفی معمولیست.

 

موفق باشید :..

 

فخوز

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینکات جالب در بیمه دانا
نوشته بعدیبر بام بازار چهارشنبه 29 آبان ماه…
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

3 نظرها

نطر گذاشتن