نوسانات کپشیر و تارگت اول

318
telegram nokhbegan-start
نوسانات کپشیر و تارگت اولReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 23Rating:

برای این سهم شاهد عبور قوی  از محدوده ی 565 تومان هستیم.باتوجه به سیکل صعودی REI و روند افزایشی هیستو PZ Flow شاهد رورود سهامداران کوتاه مدت برای گین کوتاه از سهم هستیم.سهم در مسیر صعودی انتظار است به هدف اول در مرز 637 تومان برسد.در این سطح انتظار افزایش عرضه وجود دارد.در صورتی که سهم وارد فاز اصلاحی شود به مرز 580 تومان افت خواهد داشت.حمایت زیرین سهم مرز 500 تومان است .و تارگت میان مدت محدوده ی 700 تومان میباشد.از دید بنیادی این شرکت پیش بینی سود خود را در سال 92 با رشد 8 درصدی نسبت به 91 مبلغ 679 ریال اعلام نموده است.سود حاصل از سرمایه گذاری ها و سپرده های بانکی و همچنین افزایش 21 درصدی مبلغ فروش باعث این تعدیل شده است.باتوجه به افزایش 6 درصدی تولید و نسبت افزایش قیمت برای دوره سه ماهه نیز انتظار تعدیل سود حدود 5 الی 9 درصدی را داریم.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کپشیر تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیوساخت و ورود سهامداران کوتاه مدت
نوشته بعدی«ورنا» و فروش بخشی از پرتفو ..!!!
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن