نگاهی بر امروز و فردای چند سهم

167
telegram nokhbegan-start
نگاهی بر امروز و فردای چند سهم Reviewed by منوچهر عطائی on Mar 2Rating:

در بازار امروزدر نماد فولاد مبارکه بیش از 18 میلیون سهم و در حداقل قیمت معامله شد و با شکستن حمایت 340 تومانی احتمال اصلاح تا 406 و 420 تومان وجود دارد،در این محدوده و با توجه به مجمع کم ریسک ارزیابی میشود.

ذوب سهمی که با توجه به پیش بینی ها و دیگر پارامترهایی که در بخش های قبلی گفته شد،انتظار معامله در قیمت های منفی چندان برای آن متصور نبود.در صورت منفی بودن در معاملات فردا برای خرید بسیار وسوسه کننده خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بافق هم به ماننده بسیاری از دیگر سهم های بازار در پایینترین قیمت معامله شد،این سهم و باما که ارزنده ترین سهام گروه خود هستند انتظار میرود تا حوالی 1200 تومان اصلاح شود و دوباره به دوره صعود بازگردد.

پارسان از معدود سهام هایی بود که محدود مثبت مورد معامله قرار گرفت.اولین حمایت سهم620 تومان است و مقاومت اصلی در 680 تومان است.

غبشهر و غمارگ همچنان مطابق روزهای قبل در نوسان مثبت معامله شدند و غبشهر و تا 1800 و غمارگ تا 750 تومان جای رشد دارند.

صف فروش وصندوق نیز جو منفی پتروشیمی ها میباشد که به نظر میرسد وصندوق تا سطوح قیمتی 320 تومان اصلاح نماید

وصندوق با تعدیل مثبت 20-30 درصدی در سود سال 92 به دلیل عرضه سهام نفت پاسارگاد و افزایش سود پتروشیمی جم مواجه میباشدتعدیل سود ناشی از عرضه سهام نفت پاسارگاد به زودی اعمال خواهد شد اما تعدیل مثبت ناشی از افزایش سود پتروشیمی جم زمانش نامشخص میباشد

و اما موضوعی که امروز انتظار میرفت با انجام معامله بلوکی آن تاثیر مثبتی بر کل بازار بگذارد که با مطرح شدن افزایش 5 برابری بهره مالکانه چنین نشد.و ان شکسته شدن طلسم معامله بلوکی فولاد خوزستان بود که بلوک 50.5 درصدی شرکت با قیمت 31117 ریال توسط صندوق نفت خریداری شد.این معامله بلوکی باعث شد تا سهم برخلاف هم گروهی های خود با صف خرید همراه شود.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن