نگاهی بر 6 نماد ….

325
telegram nokhbegan-start
نگاهی بر 6 نماد ....Reviewed by علی صابریان on Feb 22Rating:
سلام به اعضای حرفه ای عزیز
 
گروه سیمانی در روز چهارشنیه با بسته شدن بالای مقاومت های خود تایید صعود خود در کوتاه مدت  را دادند . قبل از این تایید معمولا اعلام خرید ریسک بالایی دارد به همین منظور باید منتظر تایید می ماندیم . نگاهی می کنیم به هدف هایی که تعدادی از سهم های مناسب این گروه دارند . هرچند این گروه مناسب به نظر می رسند اما دلیلی بر خرید افراطی در این گروه وجود ندارد و باید درصد معقولی از این گروه برای سبد سهام مد نظرمان برای خرید قرار بگیرند . سهم هایی که محدوده ورودمان توضیح داده نشده قیمت فعلی مد نظر است .
 
برای شنبه صبح اگر نماد سدور حوالی 500 فرصت دهد با حد ضرر 480 میتواند برای گام اول 590 مد نظرمان قرار گیرد ، ریسک سهم متوسط است .
 
سیمان فارس نیز در نماد سفارس اگر فرصت دهد هدف 170 تومان را می توان باریش در میان مدت در نظر گرفت  . حد ضرر سهم زیر 120 است .
 
سیمان غرب در نماد سغرب  نیز اگر فرصت دهد هدف 520 را مد نظر دارد . حد ضررمان را 410 قرار می دهیم .
 
نماد سهگمت هدف 360 مد نظرش دارد و حد ضررش زیر 240 تومان است
 
سشرق با حد ضرر 96 هدف اول 120 را نشانه گرفته است
 
سبهان با حد ضرر 1920 هدف 2400 را مد نظر دارد
 
احتمالا گروه صبح ساعت 8:30 و ساعتی پس از شروع بازار فرصت دهد . اما به هرحال اگر نشد برای روز های آینده گروه ها و سهم های زیادی برای خریدمان وجود خواهند داشت
 
شاد باشید
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیجمعه 4 اسفند
نوشته بعدیشنبه 5 اسفند
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

4 نظرها

نطر گذاشتن