نگاهی به بازار سبز امروز

221
telegram nokhbegan-start
نگاهی به بازار سبز امروزReviewed by منوچهر عطائی on May 25Rating:

تا بدین لحظه از بازار یعنی حدود ساعت 10 و 30  شاخص با رشد 361 واحدی مواجه شده است در بازاری که تقریبا تمامی گروها با نوسان مثبت در حال معامله هستند از جمله دلایل این وضعیت ریزش های روزها و هفته های گذشته و رسیدن بسیاری از سهم ها به نقطه حمایتی خودشان میباشد بویژه در گروه پالایشگاهی ها و پتروشیمی ها که ریسک ورود به این گروها با دید میان مدت به حداقل رسیده است که یکی از این سهم ها کرماشا میباشد که امروز برای مجمع متوقف میشود و خرید با دید میان مدت مناسب میباشد. و از دیگر عوامل افزایش نرخی است که در هفته پیش در سیمانی ها و غذایی ها و دارویی ها و بوجود امده است و اخیرا نیز براساس گفته های مدیر عامل شرکت صارداتی زرین و سهامدار شرکت های قند نیشابور و شکر شاهرود احتمال دارد از امروز بخشنامه وزارت صنایع که در اوایل اردیبهشت ماه درباره واردات شکر با ارز مبادله ای صادر شد،دوباره ابلاغ شود که قیمت تا 2000 تومان در هر کیلوافزایش میابد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ودر نهایت عامل دیگری که بتوان برای این جریان مثبت بازار ذکر کرد کاهش التهابات سیاسی میباشد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیوضعیت بازار ..!!
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 04 خرداد ماه…
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

4 نظرها

نطر گذاشتن