نگاهی به قشرین…

266
telegram nokhbegan-start
نگاهی به قشرین...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 1Rating:

 

سلام خدمت عزیزان سایت؛


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به گزارشی که در کدال منتشر شد و شخصا دیر متوجه آن شدم این شرکت توانسته در 6 ماهه  78%  از EPS را تحت پوشش قرار دهد.از بعد تکنیکی تحلیل زمانی به خوبی موقعیت خرید را با کادر سبز رنگ معین کرده است که همپوشانی زیبایی را با سطوح فیبوناچی و خط روند 520 روزه با اعتبار متوسط به بالا ایجاد کرده است.خروج از کادر قرمز رنگ و سطح Swing  با توجه به وضعیت پیش رو و احتمال اصلاح شاخص علامت خوبی خواهد بود.(روی تصویر کلیک کنید)

 

شیرین خراسان

…شاد و پر سود باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخمحور و رسیدن به یک محدوده مهم
نوشته بعدیخبر رسمی سیمانی ها …
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

1 نظر

نطر گذاشتن