نگاهی به وضعیت شکربن

239
telegram nokhbegan-start
نگاهی به وضعیت شکربنReviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 29Rating:

 

نمودار کربن ایران را در نظر داریم.سهم در روند صعودی در حال حرکت است که کف این کانال با نفوذ قیمت به زیر 500 تومان کمی تهدید شده است.اسیلاتور ها همچنان تاییدیه بر نزول را می دهند و نقطه ی ورود را تعیین نکرده اند.اما عاملی که به نظر می رسد این بوده که با همپوشانی فیبوناچی های آلترناتیو و تداخل زمانی 31 جولای تا 1 آگوست این سهم حمایت خواهد شد.سطوح حمایتی به ترتیب اهمیت با S1  و S2 و حد ضرر همپوشان با آخرین حمایت است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

carbon

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار دو شنبه 07 مرداد ماه…
نوشته بعدیبازار این روزها
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

1 نظر

نطر گذاشتن