نگاهی به چارت بانک پاسارگاد…

579
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چارت بانک پاسارگاد...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Feb 9Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دوستان بر بام بازاری سلام؛

بر آن شدیم نگاهی به سهم پر پتانسیل بانک پاسارگاد هم بیندازیم.این سهم را در مطلب خودم پیشنهاد میان مدت دادم.بحث بنیادی و سود کارشناسی آن هم در همان مطالب قبلی ذکر کردیم.

اما نگاه نموداری به سهم را به موج شماری سپردیم.در شکلی که میبینید احتمال می دهیم که پاسارگاد یک اصلاح به بازار مدیون است.این اصلاح زمانی هم باشد قبول است فقط هدفمان این است که کسب انرژی صورت گرفته و بعد رهسپار 430 شود.

یک نکته که در چارت پیداست این که باید مراقب بود پایانی سهم 270 بسته نشود. (می توانید بر روی عکس کلیک نمایید)

پاسارگاد

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار یک شنبه 20 بهمن…
نوشته بعدیکدال به زبان تحلیلها
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

4 نظرها

  1. با سلام جناب اقای عباس زاده
    ببخشید جسارتا عرض میکنم من هدف قیمتی سهم را 490 تومان در 100درصد بسط فیبو ناچی به دست اوردم ولی شما هدف 430 تومان به نظر شما من کجا اشتباه کردم
    در اهداف الیوت نیز هدف قیمتی سهم390و هدف هیجانی460 نشان میدهد ممنون میشم اگر تحلیل بنده را کارشناسی بفرمایید

نطر گذاشتن