نگاهی به چارت حفاری شمال

286
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چارت حفاری شمالReviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 19Rating:

سلام دوستان

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تکنیکی حفاری پیش رویتان است،سهمی که اخیر از جای خود بلند شده و تغییرات ارزی را به نفع خود دیده،طبق وضعیت کندل ها پی بردیم که یک کانال نزولی با معرفی آن توسط اندروز پیچفورک به سمت بالا شکسته شده که با توجه به وضعیت اندیکاتورها سیگنال مثبتی را مبنی بر حرکت سهم ارائه می دهند.با توجه به اخبار و چارت زیر هدف بعدی حفاری را علی الحساب تا 274 میبینیم البته اگر نوسانگیر ها اجازه دهند وجو منفی را ایجاد نکنند.حمایت های سهم هم با اشکال روی نمودار به وضوح قابل رویت است.


موفق باشید

 
 
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدوشنبه 29 آبان
نوشته بعدیوصندوق و وضعیت فعلی !
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

2 نظرها

نطر گذاشتن