نگاهی به چارت سامان گستر اصفهان

254
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چارت سامان گستر اصفهانReviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 22Rating:

دوستان سلام


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

نمودار سامان گستر اصفهان پیش رویتان است.با توجه  به کانال خنثی که سهم از پنج ماه پیش در آن نوسان میکند،اکنون شاهد درگیری سهم در باند بالایی کانال هستیم که در حوالی 160 سهم را کمی اذیت میکند.در صورت شکست کانال مطابق با الگوی double bottom انتظار رشد سهم در بلندمدت تا 220 میرود.اما آگاه باشید که  قطعا مناطقی در نزدیکی 170-180-190 از بازدارنده های سهم خواهند بود.این ها همان تارگت سهم در کوتاه مدت اند.قیمت کنونی 159.5 است که اتفاقا در مقاومت به سر برده و حتی اندک صفی هم دارد،لذا در نظرتان باشد. در صورت افت سهم ،رسیدن به 146 محتمل است.

 

 
 
 

پر سود باشید…

 
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: پتروشیمی فارابی منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیتجربه کنید
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن