نگاهی به چارت سرمایه گذاری اعتبار ایرانیان

248
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چارت سرمایه گذاری اعتبار ایرانیان Reviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 23Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دوستان سلام؛

این بار قرار است نگاهی به خعتبار بیاندازیم.سهمی که روند نزولی خود را بی اعتبار ساخت و صعود پر قدرتی را در پی گرفته.روان نمودار حاکی از قطعیت قدرت خریداران نسبت به فروشنده ها دارد لذا شاهد واگرایی زمانی در چارت هستیم.

در اشل کوچکتر حسب موج شماری بر اساس اصلاحات a ,b ,c گویا موج 3 کوچک در حال شکل گیریست.سهم به خوبی از fibo 50% و همپوشان support های قبلی بازگشته و انتنظار تئوریک ما رسیدن به محدوده ی آلترناتیو و 200% اکستنشن است.در هر حال 200 تومان می تواند هدف هیجانی باشد.در خرید خود دقت کنید و در محدوده ی مناسب شکار کنید.

در ضمن نمودار روزانه،نمودار هفتگی نیز به صورت کندل استیک های رنگی به نمایش در آمده که وضعیت را در تایم بالاتر نیز تشریح می کند.برای بهتر دیدن تصویر روی آن کلیک کنید.

 

khetebar

دوستدار شما

bashgah-banner nokhbegan-start

5 نظرها

  1. سلام تحلیل شما به درد امثال من که تحلیل نمی دانند می خورد اما انقدر فنی گفتید که نمیشه سر دراوردیا در جواب یه دوست گفتید حد ضرر خط قرمز فیبئناچی است این خط چه عددی رانشان میدهد اصلا دیده نمیشه اگه ممکنه بگویید ورود در چه حدودی خوبه حد ضرر وهدف سهم کجاست شما می خواهید ما راراهنمایی کنید یا می خواهید ما به علم شما پی ببریم؟!!!!!!

    • کاربر عزیز این گونه سخن گفتن شایسته نیست،می توانستید انتقاد خود را سازنده تر بیان بفرمایید.بنده دوباره شرح می دهم تا سوبرداشت رفع گردد.حد ضرر خط قرمزی است که تحت عنوان خطوط فیبوناچی می شناسند و 50% موج قبلی است.حد ضرر را انجا قرار میدهیم تااگر قیمت ان را شکست مطمئن شویم که قدرت از خریداران گرفته شده است.برای بهتر دیدن روی تصویر کلیک کنید تا واضح و بزرگتر شود.

    • دوست عزیز منظور از محدوده ی مناسب شکار این است که شاید بتوان خارج از صف خرید هم خرید را انجام داد.متاسفانه امروز بنده نتوانستم شکار کنم و در دقایق پایانی به طور مدیریت شده معادل حجم مبنا عرضه و از دسترس نیز خارج شد.هدف که مشخص شده است و حدد ضرر همان خط قرمز فیبوناچیست.

نطر گذاشتن