نگاهی به چارت پتروشیمی مارون

351
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چارت پتروشیمی مارونReviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 14Rating:

سلام دوستان

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار مارون پیش رویتان است،بررسی داشتیم بر روی روند سهم که از حدود مرداد ماه تا مهر رشد خوبی را تجربه کرده است،اما از مهر ماه تا آذر این روند قدرت خود را از دست داده و در یک کانالی که حمایت آن همواره رو به افزایش داشته در حال نوسان است لذا مثلث تشکیل شده به خوبی نمایان شده.عمر مثلث تا الان تقریبا دو ماه شده و انتظار برای شکست یکی از اضلاع همچنان سهامداران را به دنبال خود کشانده.روند RSI و Momentum فعلا در تایم هفتگی صعودیست. اما در همین تایم و تایم روزانه اشباع دیده میشود و این با توجه به تراکم کندل ها در کنج مثلث چندان رضایت بخش نیست مگر اینکه قدرت گروه وضع آن را عوض کند.نقاط حمایتی و مقاومتی را به وضوح میبینید اما از مهمترین آن در حمایت به حوالی 1820-1760-  1710و مقاومت ها در حوالی 1960-2070-2155 اشاره میکنیم.

 
 
تصویر 
 
تصویر 
bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: همکاران سیستم منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیجمعه 24 آذر
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن