نگاهی به چارت $$$

248
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چارت $$$Reviewed by فرزاد عباس زاده on Feb 18Rating:
 
 
 

 

عزیزان سایت تحلیل ها سلام

طبق وعده پیشین آپدیت ارز را برایتان قرار دادیم که در “بر بام بازار” هم لینک قابل مشاهده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همانطور که الگوی AB=CD کامل شد شاهد رسیدن قیمت به (D) هستیم.سپس در ناحیه ی PRZ به سمت پایین ریزش فرسایشی را شاهد بودیم که نشان از قدرت خریدار دارد این مقوله در نمودار قبلی هم ذکر شده بود.

در حال حاضر محدوده ای که به رنگ صورتی مشخص شده می تواند به عنوان PRZ اما این بار به بالا عمل کند.علاوه بر آن به همپوشانی این محدوده با کف کانال توجه کنید.

حمایت ها به ترتیب اولویت  3660-70 ، 3600 ، 3420-80

سیگنال اولیه ی ارز با شکست 3760 برای ورود به 3850 در گام اول صادر میشود و با شکست 3900 و تثبیت، 4100 و4300 را به عنوان تارگت اولیه میگذاریم.

در تایم هفتگی ضعف مشاهده شده اما روزانه هیجان دیده میشود.

 
 
 
 
 
 
پاینده باشید…
bashgah-banner
نوشته قبلینگاهی به چارت ذوب آهن اصفهان
نوشته بعدیدوشنبه 30 بهمن
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن