نگاهی به چند سهم مطرح بازار

173
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چند سهم مطرح بازارReviewed by منوچهر عطائی on May 4Rating:
 
در گروه پتروشیمی ها امروز بسیاری از نمادها با مقاومت خود برخورد کردند.پارسان با مقاومت 960تومانی درگیر است.هرچند میان مدت انتظار رشد سهم تا 1200 تومان راداریم،شفن امروز به 2200 تومان رسید و انتظار تعدیل قیمت را در این سطح داریم.پردیس که در این روزها تحت تاثیر افزایش سرمایه 200 درصدی در حال تاخت و تاز است به تارگت 6000 هزار تومان رسید و مارون هم میتواند به 3300 تومان برسد.بنابر این گروه پتانسیل رسیدن به تعادل را دارند.فارس هم احتمالا در روزهای ابتدایی نمایشگاه بورس به گره 12 درصدی برود تا هم کام سهامدارانش شیرین شود و هم شاخص کل قله های جدیدی را تجربه کند. 

در گروه سرمایه گذاریهای وصندوق و غدیر از گزینه های فوق العاده کم ریسک برای میان مدت هستند.با عرضه پتروشیمی جم هدف میان مدت وصندوق650 تومان ارزیابی میشود و در مورد غدیر نیز سهم میتواند 480 تومان را لمس کند.اما حرکات وبانک نسبت به این دو سهم سریع تر و شارپ تر است.کف سهم تا 378 تومان رشد کرده و پیش بینی میشود به مرور سهم خود را به 450 تومان برساند. هدف میان مدت سهم600 تومان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner

4 نظرها

نطر گذاشتن