نگاهی به چند سهم و گروه

223
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چند سهم و گروهReviewed by منوچهر عطائی on May 20Rating:

ورود به سیمانی ها با توجه به رشدی که کرده اند با ریسک همراه میباشد ولی خرید با دید میان مدت مناسب میباشد و از سهم های مناسب در این گروه میتوان به سغرب و سفارس و دورد اشاره کرد.

در گروه معدنی ها و با توجه به تاثیر گذاریشان در شرکت های تولیدی فولاد زمزمه هایی از اصلاح در نرخ بهره مالکانه توسط نمایندگان مجلس به گوش میرسد که به احتمال زیاد مصوباتی صورت بگیرد که کگل و چادر ملو را در مدار صعود قرار دهد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در گروه پتروشیمی ها نیز با توجه به مصوبات اخیر مجلس، برای کوتاه مدت توصیه به ورود به پتروشیمی های نمیشود در این گروه شخارک و پارسان مناسب میباشند.لازم به ذکر است که شرکت های پتروشیمی و سهامدار عمده در صنعت پتروشیمی یعنی سرمایه گذاری غدیر این مصوبه(افزایش نرخ خوراک) را غیر قابل اجرا دانسته اند که بایستی اصلاح شود.

مپنا نیز در محدوده حمایتی خوبی قرار گرفته است و انتظار صعود میان مدت تا 400 تومان میباشد

و امروز در گروه پالایشگاهی ها اتفاق قابل توجه خرید بلوک 34درصدی شراز بود که باتوجه حمایت پارسان از زیر مجموعه های خود امید به شراز بیشتر میباشد، و اینکه پالایشگاهی ها در گزارش پایان سال 91 خود با تعدیلات مناسبی روبرو هستند.شپنا نیز از گزینه های مناسب در این گروه میباشد

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن