نگاهی به چند سهم

218
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چند سهمReviewed by منوچهر عطائی on Jul 2Rating:

در بازار امروز گروه قندی و غذایی ، سیمانی از سبز پوشان بازار میباشند و از گروه لاستیک نیز تنها سهم منفی پسهند میباشد که دو روز قبل  با نوسان مثبت بالای 50 درصدی بازگشایی شد.
در ماشین آلات و تجهیزات هم شاهد نوسان هستیم و در این گروه تایرا که بدلیل مجمع دیروز فعلا بسته است، از نقاط قابل توجه این سهم میتوان به خودکفایی و عدم نیاز شرکت به واردات و صرثه جویی 4/5 میلیارد یورویی، موفقیت شرکت در مهندسی معکوس نمونه اکسل آمریکایی که موفق به ساخت 100 درصدی دستگاه شده است،اشاره کرد.
گروه فلزات امروز با رسیدن به نقطه مقاومت کم رمقتراز دیروز کار خود را شروع کرده است در این گروه ذوب از جمله سهم هایی است که دارای پتانسیل رشد مناسبی میباشد و فعلا تا 360 ( که ارزش ذاتی سهم میباشد) براورد میشود که بتواند رشد کند هرچند که بلندمدت پتانسل های رشد تا محدوده  450 تومان را میتوان متصور بود و انتظار میرود به همراه هم گروهی خود فولاد در عملکرد 3ماهه با تعدیل مثبت همراه شود
در گروه پتروشیمی ها نیز به غیر از چند سهم بقیه با نوسان منفی بازار امروز را استارت زده اند و فارس مجددا در محدوده 1000 تومان با مقاومت و کنترل قیمت مواجه شده است ولی میان مدت چشم انداز رشد 1100 و 1300 و 1500 را دارا میبشاد. شازند نیز از ان جمله شرکت هایی است که بازار انتظار تعدیل خوبی را در گزارش 3 ماهه از این شرکت تا 300 تومان را دارد.
از دیگر سهم ها با پتانسیل رشد میتوان به کچاد با ارزش ذاتی 1400 تومان اشاره کرد که بدلیل افزایش نرخ فروش محصولات توان رشد در کوتاه و بلند مدت را دارا میباشد.// نفت و گاز پارسیان نیز با ارزش ذاتی 1000 تومانی روبروست و دارای پرتفوی مناسب و تعدیل مثبت برای سال 92 میباشد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیچند مطلب از چند سهم…
نوشته بعدیشمواد و تعدیل منفی …
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن