نگاهی به چند گروه بازار

183
telegram nokhbegan-start
نگاهی به چند گروه بازارReviewed by منوچهر عطائی on Mar 8Rating:

مقایسه ها نسبت به آخرین روز معاملاتی است

گروه معدنی و فلزی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

گروهی که با انتشار اخبار نرخ بهره مالکانه وکاهش قیمت های جهانی هفته خوبی نداشتند.

کچاد: در محدوده 950 الی 1050 کم ریسک ارزیابی میشود.

فملی: حجم معاملا در محدوده حجم مبنا و به زیر 600 تومان رسید.و اخرین معامله نیز 587تومان و نزدیک به نقطه حمایتی خود(580 تومان) میباشد و خطر گذر و ریزش تا 580 تومان این سهم را تحدید میکند.

فاسمین: در محدوده حمایتی خود که 600 تومان است دست و پنجه نرم کرد و اگر قیمت های جهانی همچنان کاهش یابد احتمال ریزش تا 530 تومان وجود دارد.

فسرب نیز در محدوده 4درصد مننفی و تا آستانه صف فروش پیش رفت و احتمال ریزش تا 180 تومان وجود دارد.

گروه فولادی ها هم با توجه به احتمال کاهش دلار و در نتیجه کاهش قیمت میلگرد و ورق مورد اقبال چندانی قرار نگرفتند. فولاد مبارکه برای سال آینده حرفهایی برای گفتن دارد و خرید در محدوده 400 تومان با دید مجمع کم ریسک ترین گزینه بازار میباشد.

ذوب با حجم بالای 88 میلیون سهم مورد معامله قرار گرفت و در کوتاه مدت سطح حمایتی شکسته شده 345تومان نقش مقاومت را خواهد داشت.چنانچه در روز چهارشنبه عرضه بلوکی با رقابت همراه شود میتوان رشد خوبی از این سهم شاهد بود.

گروه تجهیزاتی:

حفاری: تا زمانی که به زیر 295 تومان نفوذ نکند میتوان انتظار رشد تا 450 تومان را در بازه زمانی میان مدت داشت.

رمپنا :در صورتی که  نتواند فردا به بالای 245 تومان برگشت داشته باشد میتوان انتظار ریزش تا سطح حمایتیش 225 تومان را داشت.

فاذر: احتمال ریزش تا 250 تومان و در صورت برگشت تا 320 تومان جای رشد دارد.

گروه پتروشیمی

کرماشا:زمزمه های تعدیل مثبت عایدی شنیده میشود و 820 تومان سد حمایتی معتبری است.

شخارک: با وجود عرضه بیمه نتوانست مانع از توقف این سهم و نرسیدن این سهم به 2000 تومان شود.احتمالا تعدیل مثبت 10درصدی داشته باشد.

پارسان: احتمال سقوط تا محدوده 580 ای 600 تومانی وجود دارد.

 

 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار چهارشنبه 16 اسفند…
نوشته بعدینماد های تحت نظر
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن