نگاهی مثبت به شپنای سبز

125
telegram nokhbegan-start
نگاهی مثبت به شپنای سبزReviewed by منوچهر عطائی on Apr 24Rating:

وکیوم باتوم یکی از محصولاتی است که در بازار داخلی و بورس کالا به دلیل تعدد معاملات همواره از اهمیت به سزایی برخوردار است این محصول که از ابتدای اذرماه و در یک بازده 5ماهه مورد بررسی قرار گرفته است نشان میدهد طی افزایش قابل توجهی که در اذر 91 رخ داد معاملات برای پالایشگاه ها عوض شد و شرکت های پالایشگاهی توانستند جایگاه والایی در بورس پیدا کنند.

این تغییرات اگر چه در معاملات این روزها رنگ تعادل به خود گرفته است لیکن برای این شرکت ها ارقام درشتی را در نرخ فروش درج کرده است که بازار همچنان ان ها را ارزنده میبیند.وکیوم باتوم در بودجه شپنا حدود 130 تومان به ازای هر کیلو ارزان تر دیده شده و این موضوع در خصوص سایر محصولات نیز تکرار شده است تا در مجموع بازار سعی در پیش خور کردن تعدیل های سود این شرکت ها کند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن