هدف حرکتی کچینی … !!

231
telegram nokhbegan-start
هدف حركتي كچيني ... !!Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 2Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در وضعیت الگریتم سهم شاهد تشکیل وضعیت هارمونیک خرچنگ Crab Bullish هستیم.وضعیت انتهایی این محدوده در 200 تومان حمایت خوبی را برای سهم پدیدار کرده است به طوری که پس از آن باتوجه به الگو هدف 250 تومان مورد انتظار است.اکنون سهم به محدوده مقاومتی خود نزدیک شده و انتظار آرام شدن روند و تصحیح مقطعی برای سهم میرود ولی توجه شود روند صعودی rsi خوب و در سطح صعودی میباشد که باتوجه به کندل آخر و بالا بردن قیمت پایه سهم و تقاضا در سطحی افزایش میتوان گفت احتمال شکسته شدن مقاومت برای هدف 290 وجود دارد.ولی در صورتی فشار عرضه افزایش یابد میتوان سطح تصحیح سهم را در راه نزول مقطعی 230 تومان دانست.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از کهمدا
نوشته بعدیحمایتی از فباهنر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن