هدف حرکتی وغدیر چند است ؟؟

178
telegram nokhbegan-start
هدف حركتي وغدير چند است ؟؟Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 28Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی سهم شاهد کانال نزول در چنکال اندرو در محدوده قله و کف قبلی سهم هستیم.با شکسته شدن لاین وسط سهم به لاین انتهایی نزول کرده و طبق معادلات اندرو سهم از کف بازگشت داده شده است.پس میتوان کف حمایتی 300 تومان را قابل قبول برای حمایت دوباره سهم دانست.در راه صعود سهم ابندا گذر مقطعی از لاین وسط در محدوده 340 تا 330 تومان خواهد داشت و پس از کمی نزول و استراقت قیمتی در محدوده 340 تومان هدف خود را به سمت 370 تومان شروع خواهد کرد.این هدف در میان مدت مورد انتظار ماست و فعلا برای سهم محدوده استراحتی و نوسانی 330 تا 340 مورد انتظار است.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیسیگنال خرید
نوشته بعدیحمایتی از وکار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن