هشدار در مورد شاخص ..

204
telegram nokhbegan-start
هشدار در مورد شاخص ..Reviewed by Khalili on Dec 18Rating:

با گذشت 1 ساعت از معاملات می بینیم که 360 واحد رشد در شاخص ایجاد شده است. بیشترین تاثیر هم از جانب فولاد، کگل، کچاد، غدیر و شخارک بوده است. اما اگر به نمودار شاخص در طول معاملات امروز نگاهی بیندازیم، می بینیم که رشد با شدت شاخص متوقف شده و به خط صاف نزدیک شده است. این مورد را می توان از شدت عرضه ها دانست که خبرش را گفته بودیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 


بنابراین به سهامداران عزیز هشدار می دهیم وارد هر سهمی که امروز و دیروز رشد کرده نشوید و به دقت تمام جوانب و ریسک های سهم را در نظر بگیرید. بازار برای روزهای آینده باید با عطش و رشد کمتری و حتی منفی همراه باشد و کم کم باید به سمت استراحت بازار پیش رویم وگرنه اگر همین رشد ادامه یابد، بازار دچار اختلال و مشکل خواهد شد و از روند طبیعی خارج می شود.

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن