هشدار پالایشگاهی به مجلس برای جلوگیری از خود تحریمی

183
telegram nokhbegan-start
هشدار پالایشگاهی به مجلس برای جلوگیری از خود تحریمیReviewed by منوچهر عطائی on May 13Rating:

موضوعی باعنوان حذف 26درصدی توسعه ملی از درامد پالایشگاهی، خبری نگران کننده که موجب قرمز پوش شدن پالایشگاهی شد و این نگرانی در عرضه های گسترده شبندر بشدت مشهود بود و موجب نگارش نامه سرگشاده پالایشگاهی ها به مجلس شد.

د ر این نامه تاکید شده است که در شرایطی که کشور با تحریم های سخت بین المللی برای صادرات نفت و فراورده های ان مواجه است و بشدت نیازمند ارز برای توسعه سرمایه گذاری در بخش های مختلف و از جمله صنعت نفت است اخذ عوارض مذکور بدون شک موجب خروج سرمایه گذاران خصوصی و خارجی از این صنعت خواهد شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در پایان این نامه تاکید شده در صورتی که پالایشگاه ها امسال با تحمل پرداخت هرگونه هزینه به دولت و صندوق توسعه ملی مواجه شوند اینده طرح های مهم پالایشگاهی در کشور بویژه پروژه های بنزین سازی بعنوان کلیدی ترین طرحهای کشور و در هاله ای از ابهام قرار خواهد گفت و مغایر با سیاست های تشویق صادرات است

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن