هلدینگ خلیج فارس چرا 41 هزار درصد افزایش سرمایه داد؟

116
telegram nokhbegan-start
هلدینگ خلیج فارس چرا 41 هزار درصد افزایش سرمایه داد؟Reviewed by منوچهر عطائی on Mar 9Rating:
جزئیات این افزایش سرمایه 41 هزار درصدی نشان می‌دهد این اقدام بابت بهای دفتری سهام متعلق به شرکت ملی پتروشیمی در 15 شرکت انتقال یافته است. این شرکت‌ها شامل پتروشیمی‌های نوری با 76.55 درصد مالکیت، فجر، بندرامام ،خوزستان و بوعلی‌سینا هر کدام با 70 درصد، پارس با 60 درصد، تندگویان با 75 درصد، مبین با 100 درصد و پتروشیمی اروند با 80 درصد، بازرگانی پتروشیمی با 45 درصد مالکیت، پتروشیمی بین‌الملل ،ره ‌آوران فنون، عملیات غیر صنعتی پازارگاد، عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی (ماهشهر)، مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی هر کدام با 100 درصد است.

این افزایش در اداره ثبت شرکت ها هم به ثبت رسیده و با این ترکیب سود هر سهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس که با سرمایه 6 میلیارد تومانی بیش از 13 هزار و 441 تومان بود با سرمایه جدید تغییر کرد. به طوریکه برای سال مالی جاری 325 ریال و برای  سال آینده 621 ریال پیش بینی شده است
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=90998
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلییک گروه سبز در بازار قرمز …
نوشته بعدیامروز توقف شیران !
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن