همراه اول و …

191
telegram nokhbegan-start
همراه اول و ...Reviewed by Khalili on Jan 30Rating:

مدیرعامل همراه اول گفت:با توجه به اینکه تاکنون بالغ بر 1896 میلیارد تومان سود به دست آمده،پیش‌بینی می‌شود سود 918 تومانی هر سهم همراه اول تا پایان سال محقق شود.سود قابل تقسیم هر سهم هم در مجمع سالانه‌ای که اواخر فروردین برگزار خواهد شد مشخص و تعیین می‌شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه در سال 86 بابت موارد مختلفی مانند حق سازمان تنظیم مقررات، مالیات و غیره بیش از 1227 میلیارد تومان سود به دولت داده شده خاطرنشان کرد:درحال حاضر که دولت 18 درصد از سهام همراه اول را دارد بالغ بر 2416 میلیارد تومان سود از این شرکت به دست آورده است. به عبارت دیگر طبق بررسی‌های به عمل آمده به ازای هر 10 ریال سودی که به سهام‌های عمده تعلق گرفته 34 ریال سود به دولت داده‌ایم.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

صدوقی با اشاره به پیگیری برنامه استراتژیک 5 ساله و انجام آن تا سال 95 خاطرنشان کرد: چشم‌‌انداز این برنامه استراتژیک تبدیل شدن همراه اول به محبوب‌ترین شرکت در کشور است که از طریق 4 رکن تبدیل به شرکتی در کلاس جهانی، ارائه بهترین رضایتمندی مشتریان، توسعه کسب و کار و رشد و حفظ کسب و کار با 16 اولویت و تعریف 184 پروژه است.

همراه اول از جمله شرکت هایی است که بی سر و صدا و بدون حاشیه به سهامدارانش آرام آرام سود می رساند.

bashgah-banner
نوشته قبلیسه شنبه 10 بهمن
نوشته بعدیفولاد ….
چندین سال هست که در بورس فعالیت تحلیلی دارم و امیدوارم با انتشار مطالبم بیتونم به شما دوستان کمکی کرده باشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن