واتی و نوسانات سهم

269
telegram nokhbegan-start
واتی و نوسانات سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 7Rating:

در بررسی این سهم شاهد رسیدن به لاین زیرین کانال در محدوده ی 840 تومان هستیم.باتوجه به تخلیه فروشندگان و ورود سهامداران جدید در این سهم و نیز نزدیک شدن CCI به سطح مرزی انتظار بازگشت و نوسانات مثبت وکاهش قدرت فروش در این سهم هستیم.سهم در مسیر اصلاح موج چهارم میباشد که قویترین حمیت سهم را در مرز 800 تومان میتوان دانست.انتظار است به زودی روند سهم تغییر و شاهد بازگشت آنن باشیم.هدف صعودی سهم در بازه میان مدت محدوده 1000 و هدف بعدی 1200 تومان میباشد.سهم در آینده ی نزدیک عرضه بلوکی شیران را درپیش دارد که با این فروش میتوان سود خود را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

واتی

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار سه شنبه 15 مرداد ماه…
نوشته بعدیبررسی گزارش شپاس …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن