وایران و هدف های صعودی

255
telegram nokhbegan-start
وایران و هدف های صعودی Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 8Rating:

در بررسی این سهم شاهد روند اصلاحی از مرز 155 تومان هستیم.در تایم فرم روزانه شاهد تشکیل کندل دوجی در محدوده 144 تومان هستیم.نقطه ی PRZ سهم محدوده ی 140-135 تومان میباشد که انتظار است سهم به زودی تغییر جهت داده و روند صعودی به جو بگیرد.سهم از نظر بنیادی قابلیت های رشد خوبی دارد و باتوجه به جو مثبت زیر گروه های خود انتظار رشد در بازه ی کوتاه مدت  تا 180 تومان و در میان مدت تا 220 تومان را شاهد باشیم.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وایران تصویر

 

bashgah-banner
نوشته قبلیقند چهار محال و رسیدن به یک مرز مهم
نوشته بعدیخبری از گروه غذایی …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

نطر گذاشتن