وبانک و تغییرات ترکیبی

342
telegram nokhbegan-start
وبانک و تغییرات ترکیبیReviewed by مدیریت وبسایت on Apr 13Rating:

وبانک و تغییرات ترکیبی

معاونت مالی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی از احداث و انجام مراحل ابتدایی پروژه سنگان که یک شرکت صنعتی و معدنی خبر داد و گفت: علاوه بر این با تکمیل و بهره برداری از پروژه سنگان، تغییرات مثبتی درپرتفوی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در نظر گرفته شده است.

امانی با ذکر این مطلب در خصوص فروش سهام «وبشهر» گفت: موضوع فروش سهام شرکت توسعه صنایع بهشهر طی سال های گذشته در دستور کار شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی بوده که با نهایی شدن مراحل واگذاری، فروش سهم «وبشهر» پس از دریافت مجوز از بانک ملی انجام می شود. وی در ادامه زمان قطعی واگذاری سهام را نامشخص اعلام و اظهار داشت:دلیل واگذاری سهم شرکت توسعه صنایع بهشهر را در سودآوری و تعدیل مثبت سود سهام «وبانک» اعلام کرد که 30درصد سهام «وبشهر» را در اختیار دارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این مقام مسوول افزایش سرمایه در شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی را قطعی دانست و گفت: پس از انتشار گزارش بازرسی و تایید نهایی از سوی بانک ملی ایران، افزایش سرمایه «وبانک» عملیاتی می شود. وی در ادامه تصریح کرد: با اتمام مهلت 2ماهه افزایش سرمایه، برای عملیاتی شدن آن شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی مستلزم تغییر محل حاصل از این افزایش سرمایه است. امانی تغییر در پرتفوی شرکت را در گروی فروش سهام شرکت توسعه صنایع بهشهر دانست که با تحقق این واگذاری تغییرات مثبتی در پرتفوی «وبانک» در نظرگرفته شده است.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن