وبوعلی و هدف های نوسانی سهم

247
telegram nokhbegan-start
وبوعلی و هدف های نوسانی سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 14Rating:

باتوجه به رسیدن سهم به لاین وسط چنگال اندرو و کندل منفی قوی انتظار افت تا مرز 120 تومان وجود دارد.توجه شود حمایت 130 تومان اهمین دارد.درصورتی که در این مقطع حمایت شود سهم بازگشت داده شده و به محدوده ی 150 تومان خواهد رسید در غیر این صورت انتظار افت تا مرز 120 وجود دارد.وضعیت زیرگروه سهم تعدیلات قابل توجه کنور و پتروشیمی پردیس را میتوان نام برد که البته درصد بالایی را شامل نمیشوند و سودآوری نسبتا خوبی را با تقسیم سود خود برای وبوعلی داشته اند.پورتفوی 3 ماهه شرکت مهم انتظار است سود نسبتا مناسبی را این شرکت از پورتفوی خود دریافت نموده باشد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وبوعلی

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیکبافق و نقطه ی حمایتی
نوشته بعدیبر بام بازار یک شنبه 23 تیر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

3 نظرها

  1. با سلام در خصوص همه پتروشیمی ها سخن میگویید و نمودار میگذارید الا شپدیس ودر مورد همه پالایشگاهی ها مطلب میگذارید الا شپاس در هر دو سهم در معاملات هم کم لطفی میشه به انها از طرف حقوقی ها همانطور که شما در مورد انها کم لطفی میکنید و مطلب نمیگذارید سهم های با پتاسیل بالا ولی………………………………..

نطر گذاشتن