ورنا بر سر دو راهی !

439
telegram nokhbegan-start
ورنا بر سر دو راهی !Reviewed by ارش حکمت on Jun 25Rating:

سرمایه‌گذاری‌ رنا (ورنا):

varena تصویر


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در یک نگاه به نمودار هفتگی , ورنا , میتوان الگوی سر و شانه بزرگی را دید که شانه سمت راست کامل شده است و روی خط گردن در قیمت 110 قرار دارد و موقعیت حساسی را برای سهم رقم زده است .

با توجه به توضیحات بالا دو سناریو را میتوان متصور شد:

سناریو اول : در صورت شکست حمایت 110 افت قیمت با هدف کلاسیک 70 شروع میشود که در بین راه حمایتهای 106 و 103 و 95 و 89 پیش روی سهم میباشد .

سناریو دوم :  در صورت حمایت شدن روی سطح 110 , شاهد کامل شدن الگوی شارک میباشیم و روند نزولی تمام و رشد قیمتی را شاهد خواهیم بود .

 

va rena 4-4 تصویر

در نمودار روزانه :

همانطور که در نمودار روزانه شاهد هستیم , نمودار قیمت دارای الگوی هارمونیک Shark  میباشد که هدف های آن محدوده ی 110 تا 103 خواهد بود .

با توجه به حجم بالای معاملات روز چهارشنبه , احتمال تغییر مسیر قیمت از محدوده 110  بیشتر خواهد بود , اما در صورت افت بیشتر , مرز 103 هدف نهایی  الگوی Shark  میباشد که با توجه به سناریو اول قیمت پول بکی به خط گردن شکسته شده داشته باشد و بعد از ان به افت خود ادامه دهد .

در صورت بازگشت قیمت از محدوده 110 , سناریوی دوم اتفاق میافتد که هدف ان حوالی 130 میباشد .

 

نمودار به زبان ساده :

حمایت های مهم 110 و 103 میباشند که در صورت شکست انها افت به سمت 70 و ریزش قیمت اتفتق خواهد افتاد .

در صورت حمایت روی 110 و رشد قیمت , هدف قیمت 130 خواهد بود

 

این سهم از نمادهایی خواهد بود که در سبد نوسانگیر ما قرار خواهد گرفت و به محض تایید شدن آن ، خرید به کاربران حرفه ای اعلام میشود

(برای مشاهده سبد نوسانگیر ما و نماد های تحت نظر آن عضویت حرفه ای خود را فعال کنید)

 

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن