وساپا بر روی خط روند

660
telegram nokhbegan-start
وساپا بر روی خط روندReviewed by ارش حکمت on Jun 21Rating:

سرمایه‌گذاری‌ سایپا (وساپا) :

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وساپا تصویر

 

همانطور که در نمودار قیمت دیده میشود , شاهد روند پر قدرت صعودی میباشیم که هر بار با برخورد به خط روند صعودی  , قیمت واکنش مثبت نشان داده است و با رشد همراه شده است .

در حال حاضر قیمت روی خط روند قرار دارد و محدوده 139 تومان به عنوان سطح حمایتی  مهم سهم میباشد .

 

وساپا2 تصویر

 

از نگاه ایچیموکو به نمودار قیمت , میتوان به این نتیجه رسید که قیمت به داخل ابر کومو نفوذ کرده  که خط پایینی ابر کومو به عنوان حمایت عمل کرده است و مانع از افت بیشتر سهم شده است و این نکته مثبت نمودار قیمت میباشد.

اما نکته منفی که شاهد ان هستیم شاهد چرخش ابر کومویی هستیم که با تغییر رنگ از سبز به قرمز دیده میشود و این چرخش نشان دهنده این است که امکان  تمایل  بیشتر قیمت به افت وجود دارد .

بنابراین برای کم کردن ریسک خرید باید منتظر تثبیت قیمت روی حمایت یاد شده بود .

 

نمودار به زبان ساده :

در کل با توجه به توضیح داده شده , حمایت 139 بسیار مهم برای سهم میباشد و در صورت حمایت در این محدوده , مقاومتهای پیش رو 145 و 155 میباشند

در صورت تثبیت روی محدوده حمایتی یاد شده ,  خرید در محدوده 135 تا 140 با حد ضرر 130 مناسب ارزیابی میشود.

مجمع عادی سالانه برای تقسیم سود نزدیک میباشد و با توجه به سیاست تقسیم سود 10 درصدی شرکت , تغییر چندانی در تحلیل انجام شده , ایجاد نخواهد شد .

در صورت افت قیمت به زیر 135 تحلیل فوق بی اعتبار میشود .

 

(تحلیل و بررسی انجام شده نظر شخصی کارشناس میباشد و تصمیم خرید با شماست )

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن