وضعیت اخیر بازار و بررسی چند دیدگاه مهم

404
telegram nokhbegan-start
وضعیت اخیر بازار و بررسی چند دیدگاه مهمReviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 28Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

امروز با بازار

امروز می توان گفت شاخص به مدد گروه خودرویی و معدنی تنها ریزش بیشتری نداشت.وضعیت که جاری شد همانطور که در مطلب روز گذشته به نظر دوستان رسید شاهد سبزینگی گروه بانک و خودرو و ساختمان و با لیدری انبوه سازان بودیم.انتظار ما برای ادامه ی بازار در روزهای دیگر این خواهد بود که با توجه به شناسایی سود توسط سهامداران ساختمانی در برخی نماد ها از جمله ثغرب و ثعمرا و … پیش بینی برای کاهش عطش تقاضا است.در سایر گروه ها نظیر تجهیزات،برقی،شیمیایی می توان تنها از تک سهم ها سخن به میان آورد.لازم به ذکر است که همراهان سایت تحلیل ها نباید دچار هیجان شوید و بهتر است تا زمان اتمام سیکل افت ارزش بازار تنها به شناسایی و تحلیل نماد هایی که در زمان بازگشت بازار بیشترین بازدهی را خواهد داشت،بپردازید.

مطلب زیر نقل قول بازار در خصوص اثر عوامل و فاکتور های تعریف شده و موثر بر روی بازار سرمایه است.با این که عواملی چون نقش حمایت های یارانه ای صنایع و بهبود فضای سیاست بین الملل در آن گنجانده نشده است،اما خالی از لطف هم نیست.

 

photo_2014-12-28_14-36-02

 

نبض امروز بازار سرمایه،طلا،سکه و فلزات جهانی با توجه به بسته بودن بازار جهانی نسبت به دیروز تغییری نداشته است لذا می توانید برای پیگیری وضعیت پارامتر های تعریف شده به مطلب روز گذشته مراجعه کنید.

موفق باشید…

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن