وصندوق و وضعیت پیش رو ….

180
telegram nokhbegan-start
وصندوق و وضعیت پیش رو ....Reviewed by Khalili on Jan 27Rating:

صندوق بازنشستگی چندین پتانسیل را در خود می بیند که این موارد باعث استقبال شده است. اولین ویژگی ، پیش بینی سود شرکت می باشد که با تغییر مبلغ به 481 ریال رسیده است. دوم در مورد ورود زیر مجموعه هایش می باشد. شرکت در خصوص تاثیر عرضه سهام شرکتهای نفت ایرانول و نفت پاسارگاد بر پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31/06/92 اعلام نموده است که با توجه به در جریان بودن مراحل عرضه اولیه و عدم مشخص بودن قیمت هر سهم در عرضه اولیه ، نتایج مربوطه پس از نهایی شدن قیمت هر سهم شرکتهای مذکور در عرضه اولیه ، به بازار اعلام خواهد شد .

** همچنین شرکت در خصوص وضعیت سرمایه گذاری در سهام شرکت ایران خودرو اعلام نموده است که با توجه به انتقال سهام ایران خودرو توسط شرکت سرمایه گذاری رنا و در جریان بودن دعوی حقوقی در مراجع قضایی ، عوایدحاصل از فروش سهام ایران خودرو در سالهای مالی منتهی به 31/06/91 و 31/06/92 لحاظ نگردیده است و به محض اتخاذ نتیجه نهایی ، تاثیرات مربوطه به صورت رسمی و از طریق سازمان بورس اعلام خواهد شد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

** شرکت درخصوص تغییر سود شرکت پتروشیمی جم اعلام نموده است که در پیش بینی قبلی آن شرکت ، نرخ خوراک و نرخ فروش محصولات با ارز مبادلاتی از ابتدای سال محاسبه شده بود ولی در پیش بینی جدید ، نرخ خوراک با نرخ ارز مرجع محاسبه شده است. در این خصوص به استحضار می رساند سود هر سهم شرکت پتروشیمی جم در نه ماهه ابتدای سال مطابق اطلاعات ارائه شده در تاریخ 13/10/91 مبلغ 502 ریال بوده است که مطابق اطلاعات جدید به مبلغ 1012 ریال افزایش یافته است و همچنین سیاست تقسیم سود شرکت پتروشیمی جم از تقسیم 62 درصد سود خالص به تقسیم 40 درصد از سود خالص کاهش یافته است. در ضمن در خصوص عرضه سهام این شرکت در فرابورس نیز در جلسه ی مجمع شرکت صحبت هایی انجام شد و این امر مورد توافق قرار گرفت و باید اقدامات لازم را برای ورود به فرابورس آماده کند. در مجموع می توان گفت که صندوق بازنشستگی آینده ی خوبی دارد و برای دیدهای بلند مناسب است.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن