وضعیت این روز های ونوین…

266
telegram nokhbegan-start
وضعیت این روز های ونوین...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jun 14Rating:

سلام عزیزان ؛ امیدواریم حالتان خوب باشد.در نمودار، بانک اقتصاد نوین را در نظر داریم تا به آن بپردازیم.از دید نموداری نیز حدود 84 روز است که سهم با شیب کمی تند در حال حرکت است که البته انتظار بر این است که کمی این شیب را کم کند.واکنش به خطوط کانال مناسب است اما با توجه به جوی که در گروهش موجود است گرایش به خط پایینی بیشتر شده که در هر حال ریزشی نداشتیم.اما در مجموع سهم هارمونیک وار در حال حرکت است و متناسب با آن نیز ما در 250 حمایت همپوشان داریم.انتظار نداریم که با توجه به تداوم وضع موجود سهم شارپ حمایت شود؛ کمااینکه دو سه روزی هست که حمایت 700 و 800 هزارتایی از چند حقوقی را داشتیم.یکی از سناریو های موجود برای رشد این سهم حالت Swing برای تشکیل مثلث یا پرچم و الگویی کلاسیک است تا وضعیت گروهش معین گردد، لذا هنوز برای ورود سنگین مناسب نیست.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از آن طرف در خصوص گزارش حسابرسی سال 91 و پیش بینی سال 92 نکته ی جالبی به چشم نمی خورد و گویا بانک نخواسته سهامدارانش را مجذوب خود کند.شاید هم محتاطانه تصمیم گرفته است به طوری که EPS خود را برای سال جدید حدود 0.3% افزایش داده است.

در نهایت این حواشی گروه است که رشدش را معین خواهد کرد و بروز یک خبر خوب می تواند به حرکت قیمتی کمک کند.

novin2

اطلاعات نموداری سهم در یک نگاه:(برای بهتر دیده شدن عکس روی آن کلیک کنید)

1-      حمایت اول:250

2-      حمایت دوم:235

3-      مقاومت اول: 290

4-      مقاومت دوم: 325

5-      تهدید روند صعودی:220

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمقاومتی از پخش
نوشته بعدیمجوز افزایش سرمایه و طرح های توسعه ای فولاد
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن