وضعیت بازار و برخی گروه ها …

318
telegram nokhbegan-start
وضعیت بازار و برخی گروه ها ...Reviewed by Khalili on Sep 28Rating:

سلام به همگی

در خصوص امروز می توان گفت که روز خوبی برای اکثر گروه های بازار است. بعد از خبر خوشی که از آمریکا رسیده است می توانیم روزهای بهتری را هم در بازار سرمایه و هم در زندگی عادی خود شاهد باشیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این بین گروه قند و شکر است که با بتای منفی مواجه است و وضعیت نامناسبی را در بازار امروز دارد.

در گروه پتروشیمی هم خبرهای خوبی از سهم ها شنیده می شود. در خصوص پارسان خواهیم دید که با اضافه شدن سهم های شیراز به سبد سهام این شرکت، افزایش قیمت را شاهد خواهیم بود. این سهم با خبر تعدیل نیز همراه است. از طرف دیگر تاپیکو نیز در حال تلاش برای زیر مجموعه ی خود یعنی پتروشیمی غدیر به بورس است.

در گروه سرمایه گذاری هم می توان گفت که این گروه آینه ی وضعیت بازار می باشند و با رشد بازار، اینها نیز صعودی خواهند بود. شنیده شده غدیر در حال افزودن سهام مپنا به سبد سهام خود است و افزایش میزان سود این سهم از محل تعدیل زیر مجموعه هایش مثل پارسان محتمل است.

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

    • آقای خلیلی در مورد پارسان فرموده اید که این سهم با خبر تعدیل همراه است با توجه به اینکه شرکت در گزارش 6 ماهه خودش تعدیل داده دیگه باید فقط منتظر گزارش 9 ماهه اون باشیم که توی اواخر مهرماه یا آبانماه منتشر میشه و اگر تعدیلی باشه توی اون گزارش خواهد بود.پس تعدیل جدیدی که شما میگین فعلا تا یک ماه دیگه باید صبر کنید.ولی از طرفی با افزایش قیمت سهام زیرمجموعه های این شرکت nav سهم در حال افزایش هست که قطعاً میتونه قیمت سهم را هم افزایش بده و احتیاجی به این نیست که شرکت پشت سر هم و با فاصله کم تعدیل مثبت بده.

نطر گذاشتن