وضعیت برخی سهام پتروشیمی و پالایشی در بازار …!

200
telegram nokhbegan-start
وضعیت برخی سهام پتروشیمی و پالایشی در بازار ...!Reviewed by Khalili on May 4Rating:

شاهد هستیم که شرکت های پتروشیمی و پالایشی به سمت متعادل شدن پیش رفته اند و اکثراً صف های خریدشان از بین رفته است و این موضوع طبیعی هم هست. پارسان که صف خرید سنگینی را تجربه کرده بود، در مقابل مقاومت قیمتی حوالی  1000 تومانی خود نتوانست دوام بیاورد و روند کاهش را دنبال کرد. انتظار کاهش قیمت و استراحت در این سهم را داریم.

شفارا هم که گزارش 12 ماهه ی سال مالی گذشته ی خود را منتشر کرد و تعدیل 8 درصدی را به خود دیده است. این سهم مقاومت 1650 تومان را پیش رو خواهد داشت. ریسک این سهم به گفته ی کارشناسان بیش از دیگر پتروشیمی هاست.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شپاس هم همانطور که قبلاً هم خدمتتان عرض کردیم دارای تعدیل خواهد بود اما به نظر می رسد که میزان آن طوری باشد که موجب توقف نماد نشود.

شپدیس هم که با خبر افزایش سرمایه در آینده همراه است و این شرکت نیز از جمله شرکت هایی است که در بازار کم ریسک تر از همه به نظر می رسد. برای میان مدت و بلند مدت می تواند سهام مناسبی تلقی شود.

گرانترین سهام بازار یعنی شتران هم همچنان روند افزایشی خود را حفظ کرده و این افزایش مدیون خبرها و شایعاتی است که در مورد افزایش سرمایه ی سهم در آینده در بازار مطرح شده است، می باشد. در هر صورت ریسک این سهم نیز بالاست.

bashgah-banner nokhbegan-start

6 نظرها

نطر گذاشتن