وضعیت تو لید و فروش فولاژ در 11 ماهه سال جاری

138
telegram nokhbegan-start
وضعیت تو لید و فروش فولاژ در 11 ماهه سال جاریReviewed by منوچهر عطائی on Mar 1Rating:
رشد 17 درصدی تولید فولاد آلیاژی

  سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: میزان تولید فولاد آلیاژی در دوره 11 ماهه سال‌جاری رشدی به میزان 17 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته داشته است.
مجتمع فولاد آلیاژی ایران از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه 324 هزار و 388 تن فولاد خام از نوع عملیات حرارت پذیر، سخت شونده سطحی، میکرو آلیاژ، فنر، ابزار سرد کار، کربنی و صنعتی تولید کرد. بر پایه این گزارش، سال گذشته در مدت مذکور میزان تولید این محصولات از سوی مجتمع یاد شده رقم 277 هزار و 150 تن بود.

همچنین میزان فروش این واحد صنعتی در 11 ماهه اخیر بیش از 286 هزار تن به ارزش چهار هزار و 800 میلیارد ریال بود که نسبت به دوره مشابه در سال 1390 از نظر وزن و ارزش به ترتیب 21 و 80 درصد رشد نشان می‌دهد.
مجتمع فولاد آلیاژی ایران، در دوره این گزارش بیش از 17 هزار تن محصولات تولیدی خود را که شامل انواع فولاد خام (عملیات حرارت پذیر، سخت شونده سطحی، فنر، ابزار گرم کار و بلبرینگ) بود، به ارزش 17 میلیون دلار به کشورهای آلمان، اسپانیا، ارمنستان، انگلستان، امارات، بلژیک، ترکیه، هلند و لهستان صادر کرد.
محصولات یاد شده در صنایع خودروسازی، ماشین‌سازی، ابزارسازی و نیز در ساخت تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. مجتمع فولاد آلیاژی ایران با ظرفیت تولید سالانه 140 هزار تن در استان یزد در سال 1378 به بهره‌برداری رسید.
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمقاومتی از فملی
نوشته بعدیاخباری از مجمع سرمایه گذاری غدیر
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن