ولصنم و نوسانات سهم

341
telegram nokhbegan-start
ولصنم و نوسانات سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 11Rating:

برای این سهم شاهد نوسانات منفی از مرز 280 تومان هستیم.سهم در حال تشکیل الگوی سقف دوقلو میباشد که برای تکمیل الگو محدوده ی 233-231 تومان مرز مهمی میباشد.در صورتی که سهم از مرز 231 تومان عبور و حمایت نشود تا مرز 200 تومان افت خواهد داشت.ولی چنانچه در مرز 233 تومان حمایت شود و بازگشت مثبت داشته باشد میتوان هدف کوتاه مدت را مرز 255 تومان دانست.هدف میان مدت سهم 280 و 330 تومان است.

نکته ی مهم درگیر بودن سهم با بلوک واتی میباشد.باتوجه به اینکه ولصنم سهامدار عمده ی واتی میباشد و واتی نیز عرضه بلوک شیران را در پیش داردباید نوسانات این سهم را با واتی بررسی کرد.چنانچه بلو ک شیران برای واتی فروش روند تمام حاشیه های منفی از بین رفته و ولصنم با تارگت 330 تومانی همراه با واتی رشد خواهد کرد ولی اگر اتفاقی برای بلوک شیران افتد و واتی آن فروش را انجام ندهد وصنعت و ولصنم به همراه واتی افت خواهند داشت.باید دید این بلوک فروش خواهد رفت یا خیر.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فعلا شنیده هایی میرسد مبنی بر اینکه سه شرکت وملی – وصنعت – شپنا تمایل به خرید این بلوک دارند .

 

ولصنم

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیثشرق و نوسانات منفی سهم
نوشته بعدیفملی و وضعیت سهم …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن